KALİTE VE MÜŞTERİ İLK VE KALİTE OLMAKSIZIN KOMPRESE EDİLMEZ

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shijiazhuang Chuanlin Machinery Manufacturing Co., Ltd. Fabrika turu

 • Üretim hattı
  Adım madde Açıklama
  1 alıntı Ayrıntılarınıza göre (çizim veya numune, malzeme, miktar, ağırlık ve diğer özel gereksinimler) size damgalama ve parça teklifini sunuyoruz.
  2 Sipariş Teklifimiz rekabetçi ise siparişi vereceksiniz.
  3 Çizim tasarımı Ürün çiziminize veya örneğinize göre kalıp yapısı çizimini tasarlıyoruz, daha sonra size onay için gönderiyoruz.
  4 Damgalama kalıp yapımı Çizimimizi onayladıktan sonra, kalıp yapımına başlıyoruz, üretim programı sırasında, her hafta resimlerle kalıp oluşturma sürecini size gönderiyoruz, çünkü sürecimizi biliyorsunuz.
  5 İlk deneme Kalıbı ilk denemede zamanında yapacağız, daha sonra kaliteyi doğrulamanız için size video, resim ve örnekler göndereceğiz.
  6 Kalite onaylamak Numuneye göre kalıp kalitesini onaylayabilir veya küfü kontrol etmek ve kabul etmek için fabrikamıza gelebilirsiniz. Ürün yapısını ayarlamanız gerekirse, kalıbı değiştirmenize yardımcı olabiliriz.
  7 Üretim Kalıp ve numuneleri kontrol ettikten sonra seri üretime geçirilecekler.


 • OEM / ODM
  Müşterilere profesyonel metal özelleştirilmiş işleme hizmetleri sunmak için gereksinimlerine göre tedarik, kaynak, kesme, şekillendirme, bükme, delme, delme, kesme, işleme hizmeti vb.

 • Ar-Ge

  Şirkette 50-100 Kişi Ar-Ge Mühendisi bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Shijiazhuang Chuanlin Machinery Manufacturing Co., Ltd.

Faks: 86-311-86956200

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin